GMT ÇÖP ŞUTU Gözütok Çöp ve Çamaşır Şutu Baca Sistemleri

Sistemin Çalışma Prensibi

-Çöp şutu sisteminde mandal vasıtasıyla açılıp kapanabilen, teknik şartnameye uygun otomasyon sistemi bulunmaktadır.
-Kapaklardan birisi açıldığında, diğerlerinde meşgul ledi yanar ve kilitli pozisyonlarında kalırlar.
-Kapaklar herhangi bir zorlamaya karşı (el sıkışması vb)sistem korumasına sahiptir. Zorlamayla karşılaşan kapak, kendiliğinden korumaya geçer.
-Sistem sorunu otomatik olarak algılayıp, tüm kapaklarda arıza ledini yakarak arıza moduna girer.

GMT

Çevre Dostu

Çamaşır ve Çöp şutları uygulama alanlarına bağlı olarak özel çaplandırma ve kapak dizaynı ile kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Özellikle Çöpün içerdiği zararlı maddeler üzerine ilaç püskürtülerek bertaraf edilmedir. Bu şekilde kötü koku ve sineklerin oluşumunu engelleyerek çevre sağlığı açısından önemli bir rol oynamaktadır; aynı zamanda kapalı sistem olması nedeniyle kötü görüntülere de son vermektedir.

GMT

Sistem Detayları

MALZEME : Çamaşır ve Çöp şutları 304 kalite paslanmaz çelikten üretilmektedir. Yüksekliğe göre değişik kalınlıklar kullanılır. 304 kalite paslanmaz çelik çöpünün içerdiği neme, asitlere ve alkalilere dayanıklı olmasının yanı sıra: mukavemetinin güçlü ve yüzeyinin fazla olması nedeniyle çöp şutlarında kullanımı kesinlikle tavsiye edilen malzemedir.
EKONOMİK MALZEME : Ekonomik çamaşır ve çöp şutları da üretilmektedir. Bu sistemlerde paslanmaz çelik gibi iyi özelliklere sahip olmasına rağmen alternatif olarak galvaniz daldırma kullanılmaktadır. Çamaşır ve Çöp şutlarında oluşabilecek asit ve benzeri çözücüler olduğu düşünüldüğünden malzeme ömrü açısından 304 paslanmaz çelik tavsiye edilir.

GMT