GMT ÇÖP ŞUTU Gözütok Çöp ve Çamaşır Şutu Baca Sistemleri

BİZ KİMİZ?

GÖZÜTOK olarak amacımız çalışmış olduğumuz sektörde müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak ve müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda ürettiğimiz ve montajını yaptığımız ürünleri en son teknoloji ile yenileyerek daima müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Firmamız sektördeki rakipleri ile her zaman en kaliteli ürünlerle ve üretim alt yapısında olan makineleri yeni teknolojiyle değiştirerek ve yine ürün Ar-Ge çalışmaları yaparak rekabet sağlamaktadır. Sürekli ilerleyen teknolojiyi takip ederek ve bunları gerek imalatta gerekse de montaj da uygulayarak sektörün öncüsü olmayı ilke edinen firmamız sahip olduğu TS EN 1856-1 CE Sertifikaları ve ISO Belgeleri ile ürünlerimizin kalite standartlarını korumaktayız. Çift cidar ve tek cidar baca sistemleri olarak; fabrikalar, hastaneler , AVM , otel ve konutlara kaliteli ve itinalı çalışmalarla hizmet verirken, Ar-ge bölümümüzde firmamızın kendine özgü olan ve Türkiye’de tek olarak kart okuma sistemli tam otomasyonlu çamaşır şutu, çöp şutu, mutfak şöntü gibi ürünleri de müşterilerimize hizmet olarak sunmaktayız. Ayrıca müşterilerimizin talepleri ile yine kendi üretim alt yapımızda olan paslanmaz ve galvaniz modüler su depo üretimi yanında evsel ve gres yağ ayırıcılarını da siz değerli müşterilerimize hizmetimize tam yol ileri devam etmekteyiz.


İNOVASYON

Firmamız bütün AR-GE çalışmalarını siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda yaparak bu alanda kullanıcı deneyimlerini göz önüne alarak ürünlerini geliştirmektedir.

Kart okuyucu çöp şut sisteminin siz değerli müşterilerimize sağladığı lüks ve güvenilirlik bakımından yaptığımız özel tasarımın çocuklarınız için son derece önem verdiğimiz bir AR-GE çalışması olduğunu belirtmek isteriz.

Kart okuyucu sistemde çöp şutu kapaklarının çocukların açmasını önleyerek olası bir durumda çocukların baca boşluğuyla karşılaşmasını en minimuma indirerek riski ortadan kaldırmak için ayrıca düşünülmüştür. Ayrıca ortak kullanım olan bu sistemde site yönetimlerinin istek doğrultusunda site sakinlerinin birbirlerinin hak ve komşu ilişkilerinin korunması bakımından çok bloklu olan sitelerde sistemi en çok hangi blok hangi daire kullandığını kapak aç-kapa sayacı sayesinde görülerek ve Aidat ödemeyen site sakinlerinin çöp şutu kart okuyucularının iptal edilerek sistemin kullanmaları önlenerek, ödeme yapan site sakinlerinin haklarını koruma amacı da gözetilmiştir.

Firmamız kendi bünyesinde geliştirdiği online üretim yönetim sistemi ile müşterilerimizin teklif aşamasından başlayarak montaj süresine kadar geçen tüm süreçte online olarak iş akışını kolayca takip ederek zamandan tasarruf sağlayıp iş verimliliğini ve hızını arttırmaktadır.
Gözütok olarak alt yapımızı ilerleyen teknoloji ve değişen hayat standartlarına uyum konusunda en hızlı ve mükemmel şekilde uygulamaktan gurur duymaktayız.